آموزش بهترین روش بستن کراوات مردانه

بهترین روش بستن کراوات مردانه به همراه آموزش نحوه بستن کروات با گره های مختلف را در این مقاله آموزش ببینید. با ال سی مگ همراه باشید.

کراوات مردانه دارای انواع گوناگونی بوده و موجب می‌شود که شما استایل رسمی داشته باشید. روش های متعددی برای بستن کراوات مردانه وجود دارد و با به کارگیری بهترین روش برای بستن کراوات، استایلی جذاب خواهید داشت. برای گره زدن کراوات مردانه روش های مختلفی وجود دارد که در این مطلب برای شما بهترین روش های بستن کراوات مردانه را شرح خواهیم داد.

روش بستن گره کراوات رسمی ویندزور 

یکی از ساده ترین و مرسوم‌ترین راه‌ها برای بستن کراوات، گره ویندزور است. این روش آسان بستن گره کراوات، قابلیت اجرا بر روی پیراهن هایی با یقه کلاسیک و یقه ایتالیایی را دارد.

برای بستن گره کراوات شما باید ابتدا کراوات را بر روی گردن خود قرار دهید. به طوری که هر دو طرف آن به سمت پایین باشند. بهتر است طرف پهن کراوات در سمت راست قرار داشته باشد. کراوات را باید به گونه‌ای تنظیم نمایید که سمت پهن آن اندکی بلندتر از طرف دیگر باشد. انتهای پهن را از سمت راست، بر روی انتهای کوچک منتقل کنید و آن را از قسمت پشت به سمت چپ بچرخانید. سپس انتهای پهن را به سمت بالا بیاورید و از وسط پشت کراوات رد کنید. اجازه دهید که انتهای پهن در قسمت راست باقی بماند؛ سپس آن را به سمت چپ بیاورید و دوباره به سمت بالا و عقب ببرید.

نهایتا انتهای پهن کراوات را به سمت پایین آورید اما به گونه ای باید این کار را انجام دهید که انتهای کراوات از قسمت جلویی و از داخل گره رد شود. در نهایت گره ایجاد شده را با کشیدن به سمت پایین محکم و کشیدن آهسته به سمت بالا سفت نمایید.

روش بستن کراوات ساده

کراوات را به گونه ای بر روی گردن خود قرار دهید که  انتهای پهن کراوات در سمت راست شما و انتهای باریک کراوات در سمت چپ تان قرار گیرد. انتهای پهن را از زیر انتهای باریک به سمت چپ منتقل کنید. انتهای پهن را از روی انتهای باریک به سمت راست ببرید. از قسمت زیر حلقه گردن انتهای پهن را به سمت بالا بیاورید. آن را از داخل حلقه ای که در کروات ایجاد کرده‌اید، به سمت پایین منتقل کنید و  در نهایت کراوات را به سمت پایین بکشید تا محکم شود و یقه خود را مرتب کنید.

نکات مهم درباره انواع کراوات

کراوات مردانه باید دارای آستر باشد. شاید برای شما جالب باشد که بدانید بهترین جنس آستری برای کراوات پشم بوده؛ چرا که از چروک شدن کراوات جلوگیری می کند و بسیار صاف بر روی پیراهن مردانه قرار می گیرد. در نتیجه شما بهتر است در زمان انتخاب کراوات به جنس آن دقت زیادی داشته باشید. هر چه جنس کروات مرغوبتر باشد، موجب زیباتر جلوه دادن لباس شما می‌شود.  از نکاتی که بهتر است در هنگام خرید به آن توجه کنید، ابعاد و سایز کراوات می‌باشد. اگر شما به اندازه کراوات مردانه دقت کافی نداشته باشید، ممکن است که به جای خوش استایل دیده شدن، تیپ شما نامتوازن به نظربیاید. به طور کلی قد کراوات باید به گونه‌ای باشد که در قسمت بالای سگک کمربند مردانه قرار بگیرد.

کراوات مردانه دارای تنوع بسیار زیادی در طرح و رنگ است. شما میتوانید با توجه به اجزا استایل خود و همچنین مناسبت، بهترین نوع کراوات را خریداری کنید. کراوات های طرح دار، خال خالی، راه راه، ساده این امکان را به شما می دهند که بهترین نوع محصول را خریداری نمایید. شما می توانید کراوات های ساده رنگی را با انواع لباس های تان ست کنید. اگر شما قصد استفاده از کراوات برای محل کار خود را دارید، بهتر است رنگ های تیره را انتخاب کنید. یکی از رنگ های پرطرفدار و پرفروش کراوات، رنگ مشکی می باشد.

خرید کراوات مردانه

اکنون با آگاهی که نسبت به انواع کراوات مردانه کسب کرده‌اید، می‌توانید به‌ راحتی مدل و رنگ مورد‌نظر خود را از سایت ال سی من انتخاب و خریداری کنید و یا به فروشگاه های ال سی من در سراسر کشور مراجعه فرمایید.