اشتباهاتی که نباید در استایل انجام داد

دراپ 4، 6 و 8 کت شلوار

در دنیای امروز، همه ی افراد علاقه دارند که خوش‌ پوش و شیک به نظر برسند. ترندهای مد و پوشاک و خیلی دیگر از انواع مختلف مد در کشورها، نوع و شکل پوشش آدم ها را تعیین می کند. اما استفاده و انتخاب درست و دقیق لباس هایی که می پوشیم به ما کمک می کند تا خوش پوش تر به نظر برسیم. اما بعضی از خطا ها در ست کردن لباس ها باعث می شوند که از خوش پوشی، شبک بودن و داشتن استایلی منحصر به فرد دور شویم.

 ما در این مقاله سعی کرده ایم تا نکات مهمی را که در هنگام خرید و ست کردن لباس ها نباید انجام دهید بررسی کنیم، تا در کنار شما برای داشتن مد و نوع پوشش بهتر کشورمان تلاش کنیم.

 

اشتباهات رایج انتخاب کمربند

انتخاب و درست ست کردن کمربند در ست های مردانه شبیه به سنگ محک است. اگر کمربندی را که استفاده می کنید را به درستی انتخاب کرده باشید، نشان دهنده ی این است که شما یک آقای خوش پوش، شیک و دارای استایل فردی مناسبی هستید. اما برای اینکه بتوانید کمربند را درست انتخاب کنید و ست متناسبی را داشته باشید، باید با مهمترین نکاتی که از انجام آن ها باید پرهیز کنید آشنا شوید.

1-از کمربند و ساسپندر همزمان استفاده نکنید

2-اگر استایل رسمی دارید از کمربندهایی با سگگ های پهن و بزرگ استفاده نکنید

3-اگر از استایل فوق رسمی استفاده می کنید، نباید رنگ کمربند و کفش شما با هم تفاوت داشته باشد

4-طول کمربندتان نباید بلند باشد.

اشتباهات رایج هنگام انتخاب کراوات

کراوات ها را ما به عنوان اکسسوری هایی می شناسیم که باعث بهتر و کامل شدن ست ما استفاده می شوند. انتخاب درست کراوات ها، که امروزه استفاده از آن ها در بین مردم رواج پیدا کرده است، از اهمیت خاصی برخوردار است. اما برای انتخاب دقیق و درست ست کردن کراوات با بقیه لباس هایی که پوشیده ایم، ابتدا باید بدانیم که نکات اشتباهی که می تواند ست لباس ما را بد جلوه دهد چیست و چگونه می توانیم آن ها را برطرف کنیم.

1-اندازه ی کراوات نباید پایین تر از کمربند قرار بگیرد

2-اندازه ی کراوات نباید بالاتر از کمربند قرار بگیرد

3-کراوات نباید بیش از اندازه پهن باشد

4-گیره کراوات را نباید خیلی بالا و یا خیلی پایین وصل کنید

اشتباهات رایج هنگام پوشیدن پیراهن

پیراهن های مردانه از رایج ترین لباس هایی هستند که آقایان از آن ها در هر شرایطی استفاده می کنند. انتخاب دقیق و درست پیراهن مردانه می تواند به شما کمک کند بهتر و درخشان تر از همیشه دیده شوید. پیراهن های رسمی و یا غیر رسمی، هر کدام را که می خواهید انتخاب کنید، باید اطلاعات کافی و مناسب را داشته باشید. ما سعی کرده ایم نکات منفی را که نباید از آن ها استفاده کنید را برای شما مورد بررسی قرار داده ایم.

1-سایز پیراهنی که انتخاب می کنیم بزرگ و یا کوچک نباشد

2-آستین پیراهن بیش از حد کوتاه و یا بلند نباشد

3-باز گذاشتن بیش از حد دکمه های پیراهن

4-گذاشتن پیراهن روی شلوار

اشتباهات رایج هنگام انتخاب کت تک

کت های تک ، امروزه بیشتر از همیشه مورد استفاده آقایان قرار می گیرند. کت های تک به علت داشتن توانایی بالا برای ست شدن با پیراهن ها، کفش ها، شلوار ها و لباس های دیگر، مورد علاقه ی آقایان هستند. اما برای انتخاب درست مدل کت های تک مردانه و خوش پوش تر شدن در هنگام استفاده از این نوع لباس ها، باید توجه کنید که کدام نکته ها باعث می شوند تا ست و استایل شما، خراب شود.

1-بلند بودن بیش از اندازه آستین کت

2-کوتاه بودن بیش از اندازه آستین کت

3-بستن تمامی دکمه های کت

4-چروک بودن یقه های کت

5-استفاده از یقه های نامناسب

6-کوتاه و یا بلند بودن اندازه کت نسبت به قد شما

البته شما می توانید برای آشنایی بیشتر با نحوه ی درست ست کردن کت های تک مردانه با باقی لباس ها، راهنمای خرید کت تک و کژوال مردانه را بخوانید و اطلاعات لازم را برای خرید کت تک داشته باشید.

اشتباهات رایج هنگام انتخاب شلوار مردانه

انتخاب شلوار مردانه، همیشه جزء سخت ترین انتخاب ها برای آقایان بوده است. انتخاب دقیق و درست سایز، رنگ و توانایی ست شدن شلوار مردانه با لباس های دیگر، می تواند شما را خوش پوش تر و شیک تر جلوه دهد. با توجه به مهم بودن انتخاب شلوار مردانه برای داشتن استایلی بهتر، ما سعی کرده ایم نکات منفی ای  که نباید آن ها را در هنگام خرید و انتخاب شلوار انجام دهید را مورد بررسی قرار داده ایم، تا با اطلاعات و دانش بیشتر شلوارهای خود را انتخاب کنید.

1-دمپای شلوار نباید خیلی گشاد باشد

2-دمپای شلوار نباید خیلی تنگ باشد

3-شلوار نباید خیلی بلند و یا خیلی کوتاه باشد

4-شلوارهای تنگ و یا گشاد را استفاده نکنید

 

برای داشتن اطلاعات بیشتر درباره خرید شلوارهای مردانه و آشنایی بیشتر با سایز ها و نکات مهمی که حتما باید آن ها را در هنگام خرید رعایت کنید را می توانید در بخش راهنمای خرید جدیدترین مدل های شلوار مردانه را بخوانید.

سخن آخر

ال سی من، همواره تلاش خود را برای افزایش آگاهی و اطلاعات مفید درباره پوشاک انجام داده و سعی کرده تا با استفاده از بهترین و با تجربه ترین متخصصان و طراحان، فضایی آرام و تخصصی را برای شما عزیزان آماده کند.

برای استفاده از مشاوره های تخصصی فروشندگان برای خرید لباس های خود می توانید به فروشگاه های ال سی من در سراسر کشور مراجعه کنید و با آرامش خیال از بهترین و با کیفیت ترین پوشاک مردانه استفاده کنید.