منظور از دراپ در کت و شلوار چیست؟

در این مطلب به توضیح مفهوم درآپ در کت و شلوار مردانه میپردازیم و میگوییم که منظور از درآپ در کت و شلوار چیست؟ با ما همراه باشید.

منظور از دراپ (drop) در کت شلوار، تناسب سایز بین کت و شلوار میباشد که این نسبت تحت عنوان درآپ و توسط یک عدد اندازه گیری میشود. اگر بخواهیم به طور دقیقتر بگوییم، دراپ در کت و شلوار به این معناست که اختلاف دور سینه و دور کمر در واحد اینچ به چه میزان است. معمولا دراپها برابر اعداد 4، 6 و یا 8 میباشد.

در ادامه به طور دقیق‌تر به بررسی معنی و مفهوم هر کدام ازین اعداد میپردازیم.

انواع درآپ در کت و شلوار مردانه

دراپ 6 همان دراپ استاندارد و نرمال است که میتوان از آن به عنوان مرسوم‌ترین و پرکاربردترین دراپ نام برد. اکثر آقایانی که اندام متناسبی دارند از درآپ 6 استفاده می نمایند و به این معناست که اختلاف اندازه دور سینه و دور کمر آنها 6 اینچ میباشد.

دراپ کت و شلوار مردانه

دراپ 8 که نام دیگر آن دراپ ورزشی میباشد، مخصوص افرادی که به نسبت قد بلندتر و اندام لاغرتری دارند، بنابراین قد آستین و قد کت بلندتر است. همان طور که پیش‌تر گفته شد، درآپ به اختلاف اندازه دور سینه و دور کمر اشاره دارد که این میزان در کت شلواری با دراپ 8، برابر 8 اینچ یعنی حدود 20 سانتی متر میباشد.

آخرین دراپ ای که بررسی خواهیم کرد، دراپ 4 است که با نام دراپ تنومند نیز از آن یاد میشود. این دراپ مختص افرادی است که کوتاه قامت هستند و دور شکم بزرگتری دارند، از این رو قد آستین و قد کت کوتاه‌تر از سایر درآپ‌ها میباشد.کت شلوار مردانه دراپ 4، 6 و 8

 

خرید کت و شلوار دراپ 4، دراپ 6 و دراپ 8

ال سی من، همواره تلاش داشته است تا بهترین ها را در اختیار شما بگذارد و با پیشنهادهای تخصصی از سوی طراحان و مشاورین متخصص خود، بهترین استایل ها را به شما ارایه نماید. در این راستا و به جهت آسان‌تر نمودن انتخاب درست و دقیق لباس‌ها برای شما، سعی بر آن بوده تا با تولید کت شلوارهای مردانه درآپ 4 و درآپ 8، علاوه بر درآپ 6 که عمده تولیدات مجموعه ال سی من را به خود اختصاص میدهد، حس خوب خرید کت و شلواری خوش فرم که متناسب با اندامتان میباشد، به شما هدیه داده شود. همچنین در صورت تمایل میتوانید جهت دوخت کت و شلوار، پیراهن و … به صورت اختصاصی برای شما به لاین تخصصی شخصی دوزی ال سی من که با نام الیسه گلد مشغول به فعالیت میباشد مراجعه نمایید. این خدمت در شعب منتخب ال سی من، قابل دسترس میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه الیسه گلد مراجعه نمایید. همچنین برای بهره‌مندی از مشاوره تخصصی  میتوانید با ما تماس بگیرید.