10 راهکار برای استایل مردان درشت اندام

استایل مردان درشت اندام

هنر خوب لباس پوشیدن به توانایی ارائه استایل بدنی منحصر به فرد خود به جذاب ترین شکل ممکن بدون تلاش برای تغییر آن خلاصه می شود. همین موضوع لباس پوشیدن بر اساس نوع بدن می تواند برای بسیاری مردان بزرگترین چالش باشد. خصوصا آقایان که معمولا در خرید کردن کم حوصله تر از خانم ها هستند و زمان کمتری را برای گشتن و خرید کردن اختصاص می دهند. پس ترجیحا باید با کم ترین زمانی که در اختیار دارند بهترین خرید پوشاک خود را انجام دهند. بنابراین ما در مقاله “10 راهکار برای استایل مردان درشت اندام” نکات مهم برای استایل هرچه بهتر مردان سایز بزرگ گرد هم آورده ایم تا مطمئن شوید که در هر زمان و هر کجا بهترین ظاهر خود را خواهید ساخت.

  1. از پوشیدن لباس و پیراهن های گشاد خودداری کنید

بهتر است از لباس‌های گشاد اجتناب کنید. حتما لباس و پیراهن هایی را انتخاب کنید اصطلاحا فیت تن شما هستند، چرا که پیراهن‌های آزادتر اصولا شما را بزرگتر از چیزی که هستید نشان میدهند.

  1. کت و شلوار بپوشید

یک کت و شلوار خوش دوخت برای هر کسی، از جمله مردان درشت اندام، یک پوشش ضروری به نظر می رسد. حتماً کت و شلواری را تهیه کنید که از کیفیت پارچه خوبی برخوردار باشد و در بلند مدت از کیفیت آن کاسته نشود. به عنوان مثال ال سی من با در اختیار داشتن مدرن ترین کارخانه تولید پوشاک در غرب آسیا جدیدترین مدل های کت و شلوار را بر اساس ترند های روز دنیا طراحی و تولید می‌کند.

  1. لباس های آستین بلند را انتخاب کنید

لباس های آستین بلند معمولاً بازوهای شما را لاغر می کنند. یک پیراهن آستین بلند که با یک شلوار مناسب آن ست شود، بدن شما را به شکلی جذاب قاب می‌کند. در این خصوص نیز میتوانید با مشاهده تنوع بی‌نظیر پیراهن‌های ال‌سی‌من و با استفاده از راهنمای انتخاب سایز، پیراهن مورد نظر خود را به صورت آنلاین تهیه کنید و یا به صورت حضوری به شعبه های ال سی من مراجعه کنید.

  1. از ساسبند استفاده کنید

به جای استفاده از کمربند، که اکسسوری ایده آل برای مردان درشت اندام نیست، در صورت امکان شلوار خود را با ساسبند بپوشید. ساس‌بند مشکل شلوار گشاد را حل میکند و همچنین حس خاص و کلاسیکی را به لباس شما می بخشد. فراموش نکنید که بستن ساس‌بند با کمربند اشتباه بزرگی است که نباید در ساخت استایل خود مرتکب آن شوید.

  1. پیراهن هایی با یقه پهن انتخاب کنید

پیراهن هایی با یقه پهن برای استایل مردان درشت اندام بسیار مناسب و راهگشا خواهند بود. بنابراین در انتخاب نوع یقه پیراهن نیز دقت کنید تا مطمئن شوید که یقه‌ای را به تن می‌کنید که مناسب نوع بدن و استایل شخصی شماست.

  1. دکمه های پیراهن خود را باز کنید

باز کردن دکمه پیراهنتان باعث می‌شود خط کمرتان کم‌رنگ شود و توجه کمتری به آن جلب شود، بنابراین منطقی ترین راه برای پوشیدن پیراهن برای افراد درشت اندام باز گذاشتن دکمه های پیراهن است. باز گذاشتن دکمه های پیراهن هم به صورت کامل و هم به صورت نصفه در استایل شما بسیار زیبا دیده خواهد شد.

  1. از پیراهن های شخصی دوزی شده استفاده کنید

استفاده از پیراهن هایی که برای اندام شما و به صورت اختصاصی دوخته شده قطعا نگرانی عمده شما را برای اینکه آیا این پیراهن مناسب اندام من است یا نه را برطرف میکند.

در این راستا شما میتوانید از خدمات شخصی دوزی ال سی من استفاده کنید تا فیت ترین پیراهن و لباس های مناسب اندام خود را داشته باشید و بدون نگرانی و استرس آنها را بپوشید.

  1. پارچه ضخیم تر، بهتر است

پارچه‌های آکسفورد، پارچه‌های جناغی و پارچه‌های فلانل، پارچه‌های خوبی هستند که می‌توانید هنگام تصمیم‌گیری برای خرید پیراهن های خود از بین آنها انتخاب کنید. پیراهن‌های با پارچه‌های سنگین‌تر، بدن را به شکل بهتری می‌پوشاند و برای آقایان درشت اندام انتخاب مناسبی میباشد.

  1. پیراهن هایی با رنگ های خنثی بپوشید

سیاه، خاکستری، قهوه ای؛ این رنگ ها همان رنگ هایی هستند که باید در کمد لباس خود نگه دارید، چرا که رنگ های روشن باعث درشت‌تر دیده شدن شما میشوند. اما اگر علاقه مند به استفاده از رنگ های روشن مثل سفید هستید میتوانید با استفاده از یک کت با رنگ تیره آن را محدود کنید و  استایل خود را اصولی بسازید.

  1. پیراهن راه راه بپوشید

نهایتا آخرین نکته را نیز به عنوان راهکار برای استایل مردان درشت اندام ذکر میکنیم. پوشیدن پیراهن های راه راه همیشه گزینه مناسبی برای افراد خیلی لاغر و افراد درشت اندام خواهدبود البته اگر جز افراد درشت اندام هستید، برعکس افراد لاغر اندام، باید بدانبد و توجه داشته باشید که پیراهن های راه راه افقی به هیچ وجه مناسب شما نیستند و در مقابل پیراهن های با راه راه عمودی به جهت اینکه اندام شما را کشیده‌تر نشان می‌دهند بسیار مناسب خواهند بود.

جمع بندی

انتخاب پیراهن با جنس و دوخت خوب همواره از مهم ترین دغدغه های خرید برای آقایان است و از آنجایی که معمولا آقایان زمان کمتری را برای خرید صرف می‌کنند، پیشنهاد ما این است که به فروشگاه‌های پوشاک ال سی من سر بزنید چرا که با ارائه پوشاک بزرگ سایز و شعب متعدد در سطح کشور، خرید را برای آقایان آسان‌تر کرده است.